Hubáček Josef (Praha 1899 - 1931 Praha)
Cap Ferrat, signováno a datováno vpravo dole Hubáček J. 1931 III, olej/plátno, 65 x 100 cm, rám (Šm)
Vystaveno:
Josef Hubáček: Posmrtná výstava, SVU Mánes, Praha 1932
Josef Hubáček: Obrazy, SVU Mánes, Praha 1942
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 120.000,-
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Vystaveno:
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |